Egyedi géptervezéssel és gyártással foglalkozó leányvállalatunk számára keresünk a következő pozíciókba kollégát, bővülés miatt.

- Műszaki/ Gyártás előkészítő

- CNC gépkezelő, CNC gépbeállító és betanított munkás

Műszaki/ Gyártás előkészítő

Feladatok:

  • Gyártás tervezésében való részvétel
  • Termelés és a hozzá kapcsolódó folyamatok ellenőrzése, szükség esetén annak irányítása
  • Gyártási problémák kiküszöbölése, folyamatok fejlesztésére irányuló javaslattétel
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Szükséges anyagkalkulációk előkészítése/elkészítése
  • Feladatkörhöz kapcsolódó projektek irányítása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség, előnyt jelent: felsőfokú szakirányú végzettség: gépész-/ villamos-/ épületgépész-/ anyag-/ mechatronikai -/minőségügyi mérnök
  • Kiemelkedő szervezőkészség,
  • Folyamatszemlélet
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent:

  • CNC technológia ismerete
  • Idegen nyelv ismerete
  • ERP rendszer ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

CNC gépkezelő, CNC gépbeállító és betanított munkás

Feladatok:

  • CNC gépek kezelése, felügyelete
  • A megmunkáló gépek alapanyaggal történő ellátása, a munkadarabok folyamatos cseréje
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása.

Elvárások:

  • Meglévő fémipari alapismeret
  • CNC gépkezelői végzettség vagy ezen a területen szerzett tapasztalat

Kapcsolatfelvétel

Elérhetőség...

Céginformációk

Metall-Carbon Gépgyártó Kft.
1138 Budapest Úszódaru utca 2. 6/2., Pf.212 Budapest 1550

Tervező iroda:
3078 Bátonyterenye,Köztársaság út 8.

Általános információk:
metallcarbon@conveyor.hu

Ajánlatkérés:
Oláh Péter Műszaki igazgató
Tel:+ 36 32 553-370
Mobil: +36 20 922-6692
peter.olah@conveyor.hu

Térkép

1138 Budapest Úszódaru utca 2. 6/2.  terkepuszodaru

Készítette: Mobilbarat.hu - Mobilbarát weboldal és webáruház